0532 367 13 25

Sevgiliyle aranın düzelmesi için dua

Sevgiliyle aranın düzelmesi için dua

Medyum Olcay

Sevdiğiniz kişi ile sürekli olarak kavga ediyor ve artık ilişkinizde ayrılığın eşiğine kadar geldiyseniz aşağıdaki dua ve sevdiğiniz kişi için yapılmış güçlü bir aşk vefki ile sevdiğiniz kişi nerde olursa olsun aranızdaki kırgınlıkları giderebilir ve onun sizi daha çok sevmesiniz sağlamanız mümkündür

“Kulillahümme malikel mülki ……………. veteruku men teşeü biğayri hisaab.” eğer kimse melik ise Allah onun mülkünü korur nimetini ona okat-maya devam eder zorbaların boynunu onların önünde büker ve onların şerrinden muhafaza eder. Eğer melik değil ise Allah ona büyük mülk verir ve onu muhafaza eder. Tecrübe edilmiştir.

Medyum Olcay ile 0532 367 13 25 telefon numarasından irtibata geçip büyüler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karı Koca Arasını Yapma Duası başlıklı makalemizde kari koca arasi yapma, kari koca arasini iyi etmek icin dua ve kari koca arsini yapmak icin dua hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Bir cevap

  1. yurdagül dedi ki:

    İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Olcay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir