0532 367 13 25

Deli gibi aşık etme büyüsü

Deli gibi aşık etme büyüsü

Bu uygulama mumla aşk büyüsü gibi yapılmamaktadır ve etkisi daha kuvvetli olması için çeşitli ak büyüler uygulanarak kişinin bilinç altında sizi daha güzel daha şirin ve çekici olarak görmesini sağlanmaktadır.

“Rabbi innehüm asavni vettebeu men lem yezidhu malühüm ve veledühüm ille hasera…………..” Ve yine Yusuf (A.S.) de hikaye ederek:

Kurutulmuş nar çiçeği , kime büyü yapılacaksa , onun ismin yazıldığı tek kağıda sarıldıktan ardından ipek iplikle yedi düğüm vurulup bağlanır ( üç kat katlanabilir büyüklükte olmalı muşamba ) . Meydana çıkan kalınca çıkın , biri bayanın ( alta iştirak eden ) ötekisi erkeğin ( üstüne iştirak eden ) adı sözlü olmayan 2 düz taşın arasına konarak iyice bastırılır . Çiçekler ezilir , kağıda; kağıt ezilir muşambaya yapışır . Gün Içerisinde 360 defa olmak üzere 3 gün süresince Kur’andan tek ayet okunup büyü yapılmış olan bireyin evine gerçek üfürülür , büyünün ne sebeple yapıldığı söylenip tanrıya yakarılır . ardından ” Cin ” suresi okunup onlardan destek istenir . Bu işlemden ardından muska ıssız tek yerde ıslanmayacak vaziyette , 2 taşın arasına veya kocaman tek kayanın çatlağına sokulur . Üç gece yedişer gün ara ile büyü yapılmış olan bireyin evinin çevresinde dokuzar defa dolaşılır , ” Ya Gayyur ” denir . 40 gün arasında büyünün tesiri görülür . Büyü yapılmış olan birey nar çiçeği benzeri kızarır , 2 taşın aralarında kalmış benzeri ezilir , büyüyü yapana karşın kocaman tek aşk ile yanıp tutuşur .

İstek olduktan ardından muskanın koyulduğu yerden alınıp yakılması , yakılırkende ” Ya Gaffar ” diye 7 defa seslice göğe bakıp söylenmesi gerekir . Gaffar aapçada bağışlayıcıdır , Allah’tan bu büyüyü yaptıüı için bağışlanmak arzu eder . Nedeni islama yönelik nar mukaddestir , taneleri peygamberin teridir . Bu sebeple nar çiçeği dinin yasakladığı büyü işlerinde kullanılmaz , kullanan kocaman hata işlemiş sayılır . Bu yüzden bu büyüyü her hoca , her cinci yapmaz .

Bir önceki yazımız olan Eşimi Kendime Nasıl Sırılsıklam Aşık Ederim başlıklı makalemizde aşk büyüsü, aşk büyüsü nasıl yapılır ve aşk büyüsü nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir