Kocanın Seni Başka Kadınlarla Aldatmaması İçin Bağlama

Medyum Olcay Hoca İle Gerçek Vefk Çalışmaları,Gerçek Sonuçlar Gideni Geri Getirme Vefkleri

Kocanın Seni Başka Kadınlarla Aldatmaması İçin Bağlama

Eğer kocanız son zamanlar kötü niyetli insanlar tarafından kandırılıyor ve devamlı olarak eve gelmiyorsa,size ve çocuklarınıza zaman ayırmayıp başka bayanlara ilgisini arttıysa bugün sizler ile paylaşıcağımız uygulama ile kocanız nerde olursa olsun devamlı aklında olucaksınız sizi aldatttığı veya yeni hoşlanmaya başladığı bir kadından sanki bir yemekten tiksinirmiş gibi etkilenicek ve ayrılacaktır.

 

“Allâhümme’ksim lenâ min “Kocanızın İsmi “ haşyetike mâ yehûlu beynenâ ve “Sizin İsminz” beyne me’asîke ve min tâatike mâ tübelliğûnâ bihi cenneteke ve mine’l-yakîni mâ tühevvinü bihî aleynâ mesâibe’d-dünyâ. Allâhümme metti’nâ biesmâinâ ve ebsârinâ ve kuvvetin mâ ahyeytenâ vec’alhü’l-vârise minnâ. Vec’al se’renâ alâ men zâlemnâ. Vensurnâ alâ men âdâna velâ tec’al musîbetenâ fi dîninâ velâ tec’ali’d-dünyâ ekbere hemminâ velâ mebleğa ‘ilminâ velâ tusallit aleynâ men lâ yerhamhunâ”.

Bir önceki yazımız olan Eşimi Kendime Nasıl Sırılsıklam Aşık Ederim başlıklı makalemizde eşimi kendime nasıl bağlarım duası, kocami kendime nasil baglarim dualar ve Kocamı kendime nasıl aşık edebilirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Incoming search terms:

  • kocanın karısını aldatmaması için dua
  • Hoca aldatmaması için
  • allahummeksimlena
  • koca aldatmasın diye dua
  • kocam beni aldatmasin diye dua
  • kocası aldatmasın büyüsü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir